Kulturowe.pl to portal poświęcony popkulturze. Kochamy książki i gry planszowe i to właśnie na nich skupiamy się najbardziej. W każdym z nas drzemie dusza geeka, dlatego też nie zabraknie tu także nowinek i gadżetów ze świata popkultury.

Głowni redaktorzy Kulturowe.pl:

Magda – Geek Mama rozkochana w książkach fantasy, postapo i historycznych. W wolnym czasie (a chwilami bywa go zdecydowanie za mało 😉 ) ogląda seriale na Netflixie i gra na PS4. Ma bzika na punkcie POPów od Funko i stale powiększa swoją kolekcję o nowe modele. Uwielbia Dirty Dancing, Lucyfera i Outlandera.

Adixxx – fan książek fantasy i science fiction. Gra w gry (także w Tomb Raider 😉 ), a swoje rozgrywki streamuje w internecie. Człowiek przeuroczej czarnej kotki Lucky. Lubuje się w cięższej muzyce (AC/DC, Hollywood Undead, Eluveite). Nie pogardzi partyjką w jakąś fajną grę planszową. Jednym słowem geek pełną parą.

 

Na Kulturowe.pl pojawiają się także teksty współpracujących z nami świetnych osób:  Darii, Uli, Ewy, Alicji i Klaudii. Dziękujemy, że jesteście z nami <3